Sammi Čolo, treći na kantonalnom takmičenju iz nastavnog predmeta Bosanski jezik i književnost, Hrvatski jezik i književnost, Srpski jezik i književnost

Na kantonalnom takmičenju iz nastavnog predmeta Bosanski jezik i književnost, Hrvatski jezik i književnost, Srpski jezik i književnost za učenike trećeg, četvrtog i petog razreda čiji su organizatori bili Institut za razvoj preduniverzitetskog obrazovanja Kantona Sarajevo i Ministarstvo za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo, učenik četvrtog razreda naše škole Sammi Čolo zauzeo je 3. mjesto. Sammija je za ovo takmičenje pripremala nastavnica Maida Fejzić.

Odlične rezultate na ovom takmičenju postigli su Džan Keško, koji je bio 5. u kategoriji učenika trećeg razreda, te Irma Tepič koja je bila 7. među učenicima petog razreda. Džana je pripremala nastavnica Almira Fejzić, a Irmu nastavnica Amina Delić.

Takmičenje je održano u formi pisanja literarnih radova na zadane teme:

Treći razred:  Da imam krila…

Četvrti razred: Postidila sam se…

Peti razred: Sarajevo kakvo sanjam…

Čestitamo učenicima i nastavnicama na izuzetnom takmičarskom uspjehu.